Get Adobe Flash player

Nasze atrakcje

Kąpielisko

Borne Sulinowo leży w sosnowym lesie nad pięknym 1002 ha, rynnowym jeziorem Pile. Atrakcją turystyczną tej miejscowości są przepiękne plaże.
Turyści mają do dyspozycji trzy kąpieliska:
1. Plaża słoneczna
2. Plaża przy Marynie
3. Plaża przy polu namiotowym

65 Fotos

Trasa dla nartorolek

Klub Sportowy Wisła Ustronianka z którego wywodzi się Adam Małysz trenował tego lata 2013 r w Bornem Sulinowie. Okazało się że 12-kilometrowa droga prowadząca do nikąd, na byłym wojskowym poligonie może być doskonałym miejscem do szlifowania formy.

W opinii trenera jest to idealne miejsce na letnie obozy sportowe dla narciarzy zarówno tych skaczących jak i biegających. Klub Sportowy Wisła Ustronianka : http://wisla.ustronianka.com.pl

104 Fotos

(Polski) Wycieczka do składu głowic jądrowych

(Polski) obiekt 3001 to najlepiej zachowany fort wojskowy dawnego układu Warszawskiego. Niespotykaną perełką jest skład głowic jądrowych w Podborsku. Według założeń operacji "Wisła” magazyny broni atomowej w Polsce musiały być prawdziwymi twierdzami, chronionymi przez najlepszych żołnierzy . Były tak zamaskowane, że nawet patrzący na nie satelita mógł dostrzec tylko zieleń i las. To najlepiej zachowany obiekt. Wnętrza są w doskonałym stanie w przeciwieństwie do Brzeźnicy i Templewa, gdzie dewastacja doprowadziła obiekty do ruiny.

http://www.3001.pl

25 Fotos

Fort wojskowy

Wycieczka do Fortu Gerharda w ŚWINOUJŚCIU


http://zp.pl/panorama/

1 Fotos

Tajny Obiekt Wojskowy NR: 86092

Wycieczka do Tajnego Obiektu Wojskowego NR: 86092 Krąpiewo


http://www.bunkierkrapiewo.pl/wirtualnawycieczka/index.html

1 Fotos

(Polski) Poligon „tankodrom”

(Polski) przeznaczony dla organizatorów zlotów militarnych, ASG, Paintball'a, obozów kravmaga i zawodów: enduro, jazdy 4x4, quadami

31 Fotos

(Polski) Military Show

(Polski) pozorowane manewry na byłym wojskowym poligonie z użyciem pojazdów wojskowych i broni pneumatycznej . Manewrom towarzyszą efekty specjalne i pirotechniczne. Jest też jazda ekstremalna Radzieckim pojazdem transportowym w trudnych warunkach wojskowego poligonu. Nowością którą wprowadziliśmy jest desant amfibią na jezioro.

20 Fotos

(Polski) Desant

(Polski) na jezioro przy użyciu amfibii wojskowych, tylko w Bornem Sulinowie

14 Fotos

(Polski) Park Linowy

(Polski) system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Mosty, kładki, belki, pętle, siatki, zjazdy na rolce.

24 Fotos

(Polski) Pole Minowe

(Polski) super atrakcja do imprezy przy ognisku. W łuskach po pociskach artyleryjskich umieszczamy fanty które następnie zakopujemy w ziemi na terenie oznakowanym tabliczkami UWAGA miny! Uczestnicy zabawy korzystają z instruktarzu sapera, przy pomocy urządzenia zwanego detektorem przeszukują teren. Po zlokalizowaniu pocisku wykopują go z ziemi, przenoszą na noszach w wyznaczone miejsce i rozbrajają. Zabawie towarzyszą efekty specjalne i pirotechniczne. Ponieważ teren kryje wiele tajemnic poszukiwacze wykopują przy okazji bardzo unikalne przedmioty.

12 Fotos

(Polski) Strzelnica

(Polski) atrakcja proponowana do imprez przy ognisku. Strzelanie odbywa się z broni krótkiej i długiej. Uczestnicy są nagradzani za trzy pierwsze miejsca pamiątkowymi medalami. Fachowy instruktarz zawodowego wojskowego podnosi poziom zabawy.

18 Fotos

(Polski) Szlaki – Fortyfikacje Wału Pomorskiego

(Polski) z GPS po bunkrach

20 Fotos

(Polski) Szlaki Kajakowe

(Polski) rzeki, jazy, jeziora

31 Fotos

(Polski) Zimowe Szlaki

(Polski) Narciarstwo Biegowe

37 Fotos

(Polski) Szlaki – Off Road

(Polski) jazda 4x4

27 Fotos

(Polski) Wrzosowiska Kłomińskie

(Polski) obszar „Diabelskie Pustacie” o powierzchni 3232,10 ha pozostaje w zarządzie Nadleśnictw : Czarnobór i Borne Sulinowo. Na terenie Nadleśnictwa Czarnobór zajmuje on powierzchnię 2358,68 ha.

29 Fotos

(Polski) Jeziora i Zalewy

(Polski) 56 jezior

27 Fotos

(Polski) Kasyno z Ruletką i Obsługą Krupierską

(Polski) dodatek do biesiad Rosyjskich, bankietowych organizowanych w Restauracji.

9 Fotos

(Polski) Rewia Taneczna z Rosji i Ukrainy

(Polski) dodatek do biesiad Rosyjskich, bankietowych organizowanych w Restauracji.

15 Fotos

Get the Flash Player to see this content.

(Polski)(Polski) Partnerzy
(Polski)